копирайтинг в украине

 

 

Копірайтинг – це професійне написання текстів на замовлення. Як тільки інтернет-реклама увійшла в наше життя, дана послуга стала популярною і бажаючих замовити копірайтинг збільшилось в рази. Як правило, більшість підприємців замовляють тексти у разі, якщо необхідно:

 • наповнювати сайт новинами для його стабільної роботи;
 • описувати товар для Інтернет-магазинів та показувати його в найкращому вигляді;
 • складати рекламні оголошення та слогани для продажу товарів або послуг.

Вище перераховане – мала частка того, що потрібно для підтримання бізнесу в Інтернеті. Найчастіше замовникам складно писати статті самостійно або просто не вистачає часу на творчу діяльність. Саме тому вони шукають експерта в цій області.

 

Як правильно замовити копірайтинг?

 

Копірайтер – фахівець, який пише професійні тексти на замовлення. Початковий рівень рекламіста – рерайтинг, метою якого є переписати вихідний текст своїми словами. Зазвичай рерайтер не володіє достатньою кваліфікацією, тому вартість таких послуг оцінюється нижче. На окрему увагу заслуговує продаючий текст, який цілеспрямовано закликає користувача сайту до придбання того чи іншого товару. Якщо вам потрібна стаття на основний ресурс, яка буде набирати вагу в очах пошукових систем та покращувати поведінкові фактори, зверніться за допомогою до копірайтера. Поміркуйте, який текст вам більше підійде.

Перш, ніж замовити копірайтинг, складіть ТЗ копірайтеру та підійдіть до його підготовки відповідально.

 • Вкажіть тематику сайту. Поясніть, на яке питання має відповідати стаття і який висновок потрібно зробити відвідувачу після її прочитання.
 • Підготуйте структуру тексту.
 • Обов’язково вкажіть в ТЗ список ключових слів та запитів, за якими буде просуватися стаття і чітко опишіть, де їх потрібно розмістити.
 • Пам’ятайте, що в заголовку документа має бути один ключовий запит.
 • Використовуйте мінімум спаму, оскільки він погіршує позиції публікації у видачі.
 • Попросіть виконавця виділяти прямі й часткові входження ключових слів у документі для полегшення перевірки.
 • Замовляйте унікальний текст, результат якого не менше 96% для головної сторінки, 90% – для всіх інших;
 • Вкажіть необхідний обсяг статті (приблизна кількість знаків без пробілів).

Так, ви позбудетеся від зайвих питань з боку виконавця. Чим більшою інформацією буде володіти копірайтер, тим кориснішою стаття вийде і зможе підвищувати свою вагу з кожним наступним відвідувачем.

 

Де замовити копірайтинг?

 

Професійний копірайтинг – головний помічник бізнесу в умовах високої конкуренції. Завдання копірайтера – не просто наповнити сайт контентом, але також допомогти з бізнес-рішенням. Хочете залучити більше клієнтів на сайт і, відповідно, збільшити продажі?

Телефонуйте за номером +380 97 911 52 16 або скористайтеся формою нижче.

 

Замовити текст