Щастя поруч

Як часто ви замислюєтеся над тим, що таке щастя? Для більшості людей це залежність від певних умов та обставин, які трапляються час від часу і роблять нас на хвильку щасливішими. Донедавна я й сама такою була, адже соціум диктує умови перебування у цьому світі. І ми реагуємо досить гостро на речі, які насправді нам невластиві або непотрібні у цю мить. Настає розчарування, якщо обставини склалися не на нашу користь, оскільки з нетерпінням чекали на певну подію. Ми проживаємо дні, сподіваючись, що завтра настане краще, проте забуваємо, що живемо лише сьогодні і зараз. Ми втрачаємо себе, так і не пізнавши. А щастя поруч. Воно у нас самих.

Щастя особисто для мене означає любити все і усіх навкруги, та бути в гармонії з навколишнім світом…

Кожна квіточка на планеті, промінчик сонця на землі, посмішка незнайомої людини здатна творити дива. Лише потрібно вміти розгледіти цю красу.

Якщо вам важко спостерігати за такими речами або ви не спроможні вбачати маленькі дрібнички, що дарують радість, можливо вам просто бракує любові. Ви потребуєте її від близьких, а вони, у свою чергу, очікують на неї від вас. Якась нісенітниця та й годі.

Аби змінити це замкнене коло, спробуйте першими побажати усім щастя, добра та любові. Почніть з рідних для вас людей, проявіть турботу по відношенню до них і вони обов’язково віддячать взаємністю.  Можливо не одразу, але це станеться неодмінно. Не чекайте віддачі, оскільки ви знову потрапите у пастку і забудете, що щастя – це кожна секунда, яку ви проживаєте і яка більше не повториться у житті.

Творімо добро, адже від нас залежить, яким буде сьогодення та майбутнє. Хочете змінити світ, почніть із себе. І не зупиняйтесь…

Я бажаю вам щастя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *