Seo-копірайтинг – це написання унікальних текстів, оптимізованих під певні ключові запити. Оскільки власникам сайтів щодня доводиться конкурувати з іншими компаніями за перші місця в пошуковій видачі, така техніка є важливим інструментом просування проекту. За допомогою сео-текстів потенційні клієнти швидше знайдуть вас в Інтернеті і зможуть задовольнити свої потреби, а ви, в свою чергу, збільшите прибуток. Замовити seo-копірайтинг – першочергове завдання для бізнесменів, які бажають потрапити в ТОП Google або інших пошукових систем.

замовити seo-копірайтинг

Чому варто замовити seo-копірайтинг

на сайті Наталії Нагірняк?

 

Залучати клієнтів на веб-ресурс і не відставати від конкурентів допомагає seo-копірайтинг. Замовити послугу ви можете на цьому сайті. Від вас знадобиться ТЗ копірайтеру, яке прискорить процес нашої співпраці. Робота побудована таким чином, що перш за все я вивчаю документ, у разі виникнення питань, отримую на них відповіді та починаю писати статтю. Після перевірки тексту замовником, виконання можливих коригувань, робота здається в обумовлений термін і відбувається оплата на карту Приватбанку.

Практика показує, що часто замовник не знає, як скласти технічне завдання і покладається на досвід копірайтера. Не кожен виконавець береться за виконання завдання без плану роботи, тим більше, якщо потрібно написати сео-текст. Я йду на зустріч клієнтам. У такій ситуації я запропоную заповнити бриф. Вам буде потрібно дати відповіді на питання.

Якщо ви тільки починаєте бізнес і не знаєте, де брати ключові запити (таке теж часто зустрічається), я складу семантичне ядро за вас і підберу потрібні слова для написання seo-тексту. Це додаткова послуга, з вартістю якої можна ознайомитися тут.

Наявність семантики дозволить надалі використовувати запити для наповнення сайту контентом і позбавить від необхідності звертатися до іншого фахівця, що суттєво зекономить час.

Моє завдання – надати повний комплекс послуг, аби полегшити замовнику життя, побудувати з ним довірливі стосунки і неодноразово співпрацювати в майбутньому.

 

Як замовити seo-копірайтинг прямо зараз?

 

Якщо ви готові довіритися професіоналу і вас влаштовують умови співпраці, ви можете замовити seo-копірайтинг, заповнивши форму нижче. Залишилися питання? Телефонуйте за номером 097 911 52 16. Я з радістю дам відповідь на них.

 

Замовити seo-текст